Vartotojo ID Slaptažodis
 
 
 

Kredito suma:

1500

Kredito terminas:

28
Iki Jums reikės grąžinti  EUR
Kreditas:  EUR
Palūkanos:  EUR
MKGN %
MPN %

Apie mus

PaskolosTau.lt yra smulkių kreditų bendrovė, teikianti ilgalaikes paskolas internetu registruotiems vartotojams. Prekės ženklą ir interneto puslapį valdo UAB „Finverta“, kuri yra Lietuvos smulkiųjų vartojimo kreditų asociacijos narė, stabiliai vykdanti savo veiklą nuo 2008 metų. Ilgalaikės paskolos internetu teikiamos griežtai laikantis šiuo metu galiojančių Lietuvos Respublikos įstatymų ir teisės aktų.


PaskolosTau.lt principai

Klientas yra svarbiausias. Padedame jam išspręsti jo asmeninio gyvenimo problemas finansiniais būdais, todėl privalome būti patikimais partneriais, kuriais galima pasitikėti.

Mes nesikišame į klientų finansinius reikalus – neklausiame, kam jie skolinasi, kokios aplinkybės atvedė iki mūsų paslaugų. Konfidencialumas yra svarbu, nes skolinimasis nėra tas dalykas ,kuriuo visi nori girtis viešai.

Žmoniškumas, kiek jo leidžia verslumas, yra būtinas. Jei reikia pratęsti terminą paskolai grąžinti, kalbame su klientu ir bandome surasti abiems pusėms priimtiniausią sprendimą. Norėdamas paimti paskolą, klientas visada gali pasikonsultuoti su mūsų klientų aptarnavimo skyriaus darbuotojais, kurie yra savo srities profesionalai ir gali patarti ir padėti.

Patikimumas yra viena pagrindinių priežasčių, dėl kurių klientai renkasi būtent mus.Ilgi metai rinkoje, efektyvus darbas, gebėjimas prisitaikyti prie nuolatos besikeičiančių fizinių asmenų finansavimo sąlygų – visa tai yra itin vertinama klientų, kuriems reikia finansinės pagalbos.

Viską darome skaidriai, pagal LR įstatymus. Nenusižengiame įstatymams, neapgaudinėjame klientų ir partnerių, pagal numatytą reglamentą, naudojame visas prieinamas teisines priemones kliento konfidencialumo ir paslaugos sąlygų vykdymo užtikrinimui.

Esame atsakingi. Visada primename, kad skolinimasis – paskutinis legalus finansinių problemų sprendimų būdas, kurio neįvertinus tinkamai, gali grėsti sunkios socialinės pasekmės. Mums ne vis vien, kad viena finansinė problema gali vesti prie dar didesnės, nes tai mūsų klientas, kuris yra be galo svarbus.

Mūsų profesionali komanda nebijo iššūkių ir dirba efektyviai, profesionaliai. Darbuotojai nuolatos tobulina savo įgūdžius kursuose ir specialiuose seminaruose, puikiai išmano LR įstatymus ir teisės aktus, susijusius su skolinimusi. Aukšta bendravimo su klientais kokybė – vienas iš išskirtinių mūsų bruožų.

Sąžiningai teikiame savo paslaugas, tad natūralu, kad sąžiningumo reikalaujame ir iš savo klientų – tik taip mūsų bendradarbiavimas gali būti ilgalaikis ir naudingas.